Fotometr pro stanovení fosforečnanů, HR (vysoký rozsah) v kufříkovém setu
Kód produktu
HI97717C
Přenosný fotometr s metodou s aminokyselinou na stanovení fosforečnanů s rozsahem měření od 0.0 do 30,0 mg/L.
|
19 438,65 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
16 065,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | 0,0 až 30,0 mg/l |
| Rozlišení | 0,1 mg/L |
| Přesnost | ± 1,0 mg/L nebo 4% odečtu při 25°C |
| Metoda | s aminokyselinou |
| Napájení | baterie 3x 1,5V AA |
| Prostředí | 0 až 50°C, max. 100% RH |
| Rozměry | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnost (g) | 380 |
| Rozsah dodávky | fotometr, dvě vzorkovací kyvety s víčkem, nůžky, hadřík, baterie, manuál , kufřík |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
